[spacer][mc4wp_form id="5"][spacer]

Boho niezwykle popularnym ślubnym stylem!

By Posted on 2 m read

Okazuje się, że pary wybierają ten styl coraz częściej. Trudno wszak dziwić się temu, ostatnimi czasy w naszym kraju nastała bowiem wielka moda na wszystko to, co jest boho, co lekko koresponduje z modą hippie. Także w Stanach Zjednoczonych trwa obecnie wielki boom na ten właśnie ślubny trend. To całkiem oczywiste, gdy bowiem zobaczy się, jak przepięknie wygląda wówczas Para Młoda, jej otoczenie, dekoracje i ozdoby, aż chce się krzyknąć: niech żyje boho!

Jak stworzyć idealną stylizację boho?

Można to zrobić za naprawdę niewielkie pieniądze. Okazuje się bowiem, że wystarczy połączyć zastosować koronki i swobodne kroje, dodając dfo stylizacji nieco stylu glamour bądź też pozostać tylko w klimatach bohemian. Do tego makijaż w stylu nude dla Panny Młodej oraz…dodatki! Tak, one bowiem zwykle przesądzają o powodzeniu tego typu stylizacji.

Dopuszczalne są kapelusze, rzemyki, korale, bransoletki, widoczne klipsy albo kolczyki – oto recepta na sukces w klimatach boho!

Styl ten powinien uwidaczniać się również w dodatkach i dekoracjach. oczywiście najlepiej sprawdza się tu proste polne kwiaty, związane na pozór niedbale (jest to jednak oczywiście nieład pozorny). Do tego kolorowa zastawa, barwne elementy dekoracyjne weselnego przyjęcia – będzie niesamowicie.

Dla kogo styl boho na weselu?

Z cała pewnością nie sprawdzi się on w przypadku par, które cenią klasyczną elegancję,. Ponadto niekoniecznie tego typu klimaty spodobałyby się parom bardzo poważnym, biorącym życie na serio, takim, które niekoniecznie chcą bawić się modą i stylizacjami i łamać konwenanse.

Natomiast wszyscy, którzy marzą o świętowaniu miłości w stylu hippie i nie boją się oryginalnych stylizacji, jak najbardziej mogą zdecydować się na to właśnie rozwiązanie.

Jakie jeszcze style i klimaty panują dziś na polskich (i nie tylko) weselach? Odpowiedzi szukajcie na www.towesele.pl. Dajcie się zainspirować!

SlubWyznaniowy.pl
signature

Share this article