[spacer][mc4wp_form id="5"][spacer]

Obrazy retro we wnętrzach Polaków!

By Posted on 2 m read

Obrazy retro wszystko wskazuje na to, że w obecnym czasie świat aranżacji wnętrz podzielony jest niejako na dwie części. Z jednej strony rządzi i króluje nowoczesność, modele 3d, wszystko, co abstrakcyjne, w kontrastowych barwach. Po przeciwnej stronie barykady jest jednak styl retro, czyli uwielbienie wszystkiego tego, co już kiedyś było, co na pozór tylko mogłoby wydawać się niemodne – a wcale takie nie jest.

Obrazy retro ciekawy sposób na ozdobienie przestrzeni!

Okazuje się, że jednym z wiodących sklepów z ozdobami naściennymi www.fototap.pl sprzedaje się obecnie bardzo wiele obrazów z szyldem retro czy tez vintage. Zapewne wszyscy Czytelnicy są ciekawi tego, kto je wybiera. Bywa z tym bardzo różnie, wbrew pozorom nie są to tylko seniorzy ani ludzie w średnim wieku, W zdecydowanej większości przypadków to młodzi pokochali klimaty retro. Kobiety uwielbiają tego typu klimaty za ich niezwykłą przytulność, fakt, że można we własnych czterech katach poczuć się niczym w babcinym pokoiku pełnym kwiatów, bibelotów i pięknych przedmiotów. Mężczyźni za doceniają fakt, iż i dla nich pojawia się tutaj bardzo wiele ciekawych propozycji. Wszak typowe printy retro czy vintage to na przykład stare samochody czy motocykle, puszki coca-coli czy też pin-up girl.

Ile to kosztuje, czyli czy musimy dużo zapłacić?

Wielu osobom wydaje się, że za tego typu ozdoby naścienne trzeba zapłacić bardzo wiele. Wszak są one stworzone z najwyższej jakości materiałów i przy wykorzystaniu innowacyjnych technik – tak, by do złudzenia przypominały rzeczy stare, niczym wyciągnięte z babcinego strychu.

Na szczęście jednak nie ma w tym ani ziarna prawdy, bo za tego typu obrazy nie zapłacimy wiele. To wyjaśniałoby, dlaczego tak wiele osób właśnie ten styl pragnie w swoich czterech wnętrzach wprowadzić. Jest bowiem niezwykle stylowo, modnie i tanio!

SlubWyznaniowy.pl
signature

Share this article