[spacer][mc4wp_form id="5"][spacer]

Jesienny ślub coraz bardziej popularny!

By Posted on 2 m read

Jeszcze do niedawna bardzo niewiele par decydowało się na to, by zorganizować swój ślub i weselne przyjęcie w miesiącach jesiennych. Dziś jednak to rozwiązanie staje się coraz bardziej popularne (zwłaszcza wtedy, kiedy myślimy o wczesnej jesieni, która potrafi być  w naszym kraju złota i zdecydowanie niesamowicie piękna). Dlaczego zatem warto wybrać tę właśnie porę?

Ślub i wesele zalety

Całe mnóstwo kolorowych liści (wszak złota polska jesień właśnie tak potrafi wyglądać) to cudowna sceneria na ten wyjątkowy dzień. Ponadto kwiatów i roślin jest wówczas dużo, są zatem relatywnie tanie. Możecie pokusić się na przykład o ozdobienie sali weselne cudownie pomarańczowymi dyniami albo też czerwonym jabłkami – na pewno będzie to wyglądało zjawiskowo! Jeśli tylko nie pojawi się brzydka jesienna plucha i pogoda dopisze, przekonacie się o tym, że barwy jesieni wprost genialnie będą się prezentowały zarówno na żywo, jak i na Waszych ślubnych oraz weselnych fotografiach i nagraniach. Musicie także wiedzieć, że jesień nadal nie jest zbyt popularna, gdy chodzi o zawieranie związków małżeńskich, dlatego też nie będzie bardzo wielu par czyhających w „Waszym” terminie na salę weselną, zespół muzyczny czy też fotografów.

Zapraszamy do odwiedzenia komis sukien ślubnych – najlepszy komis ślubny!

Jak najbardziej postawić możecie także na jesienne akcenty w Waszych stylizacjach. Niechże zatem Panna Młoda ma na głowie wianek z typowo jesiennych roślin, zaś jej wybranek taką właśnie ozdobę w butonierce-  będzie wspaniale! Zaakcentujcie porę roku także w menu, podając na przykład zupę dyniową, kompot z sezonowych owoców albo też rabarbarowe czy dyniowe ciasto. Będzie wspaniale!

SlubWyznaniowy.pl
signature

Share this article